Зголемени квоти за натпреварот Манчестер Јунајтед – Тотенхем

Овие денови се игра вонредни кола во некој топ лиги, а една од нив е и Премиер лига.

За денес како најинтересен го издвојуваме дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем кој е закажан за вечер во 21:15 часот.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни понуди зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент зголемен од 19 на 23
  • Хари Кејн да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 9.50 на 11

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*