Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

И овој понеделник имаме вест специјална за малерите и махерите на колото, поточно во продолжение ќе ви ги претставиме најинтересните тикети од изминатиот викенд.

Малер 1

Овој играч погодоил навистина добри натпревари, но за жал типувал 3+ на дуелот помеѓу Сити и Ливерпул кој заврши 1-0, па остана без 24.000 денари.

Малер 2

Уште еден одличен тикет каде што повторно натпреварот Ливерпул – Манчестер Сити е виновник. Овој играч типувал 2 и за жал не погоди, па остана без солидна цифра од 76.000 денари. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 3

Уште еден малер кој очекувал ефикасност на француското дебри помеѓу ПСЖ и Марсеј. Типувал 5+, но за жал тој натпревар заврши 1-0 во корист на Парижаните, па овој играч остана без 53.000 денари. Жално!

Махер 1

Браво мајсторе! Тикет со четири натпревари и одлични квоти. Овој играч за уплата од 2.6 евра успеа да си добие 1.172 евра. За убаво да се трошат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*