Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Барселона

Денес од 16:15 во рамките на 9-то коло од шпанската најелитна фудбалска лига – Ла Лига не очекува вистински спекатакл.

Се сретнуваат екипите на Реал Мадрид и Барселона кој во моментов имаат ист број бодови. И двете екипи во овој дерби дуел влегуваат со реми резултат од ЛШ. Кралевите изиграа 1-1 против Шахтјор, додека Барса ремизираше против Интер.

Ова дефинитивно ќе биде еден интересен натпревар, па по тој повод ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 13, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*