Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Бодо/Глимт – Арсенал

Во второто најголемо европско натпреварување – Лига Европа стигнавме до четвртото коло.

За денес на програмата имаме доста интересни натпревари, а еден од нив е и дуелот помеѓу Бодо/Глимт и Арсенал.

Домаќините досега  собраа 4 бода, додека гостите имаат шест бода и  еден натпревар помалку.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел ни претставиме зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-3 точен резултат зголемен коефициент од 11 на 13
  • Еди Нкетија да постигне погодок коефициент зголемен од 2.20 на 2.37

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*