Специјал тикет за натпреварот Барселона – Интер

Вечер е вториот дел од натпреварите на четвртоото коло во Лигата на шампиони. Вчера бевме сведоци на многу изненадувања, но затоа ова натпреварување е посебно интересно.

Еден од поатрактивните дуели за вечер е натпреварот помеѓу Барселона и Интер. Овие две екипи се сретнаа пред само 8 дена и тој натпревар заврши во корист на Интер бидејќи победи со минимален резултат од 1-0.

Денес повторно се сретнуваат, а ни се потрудивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9.00, a нашиот избор е:

  • 1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*