Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Црвена Звезда – Ференцварош

Вечер од 18:45 започнува третото коло на второто по големина европско фудбалско натпреварување, Лига Европа.

Еден од понудените дуели ќе се игра во Белград, а силата ќе ја мерат екипите на Црвена Звезда и Ференцварош.

Црвена Звезда досега запиша два порази, па тешко е да се прогнозира дали ова натпреварување ќе го продолжат во втората фаза. Ференцварош од друга страна е со 100% учинок и има запишано две победи од два изиграни натпревари.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, понуди зголемени – бонус квоти на типови за овој натпревар и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 3.10 на 3.40
  • 2-0 точен резултат квота зголемена од 9.00 на 10.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*