Специјал тикет за натпреварот Севиља – Дортмунд

Вечер на програмата ги имаме натпреварите од вториот дел на третото коло од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од поинтересните дуели дефинитивно ќе биде натпреварот помеѓу Севиља и Дортмунд.

По тој повод, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*