Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Португалија – Шпанија

Денес завршува лигата на нации, а има се уште нерешени работи, поточно работи кои зависат од вечерашниот исход.

Еден од понудените дуели е токму натпреварот Португалија – Шпанија. Португалците влегуваат со два бода предност во овој натпревар, поточно се наоѓаат на првата позиција со 10 бода, а Шпанците се на второто место со 8 бода.

Најдобрата онлајн обложувланица, Bet365, нуди зголемени бонус квоти за овој натпревар и тоа на два типови:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 11
  • Роналдо да постигне прв погодок квота 4.75 зголемена на 5.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*