Специјал тикет за натпреварот Македонија – Грузија

Денес продолжуваат натпреварите од лигата на нации на сите дивизии, па во нредните денови ќе имаме можност да уживаме во истите.

Еден од понудените дуели е натпреварот кој ќе се игра помеѓу Грузија и Македонија.

Ние за овој дуел решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • Х2
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*