Специјал тикет за натпреварот Шкотска – Украина

Денес имаме само еден натпревар од Лигата на нации и тоа од групата Б каде што силата ќе ја мерат селекциите на Шкотска и Украина.

Шкотите во изминатите три кола запишаа две победи и еден пораз, додека Украина има за нијанса подобар учинок, поточно досега собраа 7 бода преку дв победи и едно реми.

Станува збор за дуел на изедначени репрезентации, па веруваме дека ќе биде неизвесно до самиот крај.

Ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 15, a нашиот избор е:

  • Х
  • Двата тима да добијат картон
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*