Традицијата денес ни носи одлична квота

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес во рамките на Лигата на шампиони силите ќе ги одмерат европските гиганти Баерн Минхен и Барселона.

Во првото коло двата тима запишаа лесни победи и имаат по три бода, па ова може да биде важен меч за првото место во групата.

Овие тима по традиција играат натпревари со многу голови, па на последните пет меѓусебни дуели беа видени најмалку по три гола. На последните четири меѓусебни дуели победи Баерн Минхен со вкупна гол разлика од 17:4.

Доколку и веруваме на традицијата денес треба да очекуваме победа на Баерн Минхен со многу голови.

Наш предлог:

1 & 3+ @ 2.25 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*