Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.08.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од чилеанската Примера Б лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Сан Фелипе – Барншеа – 1 @ 1.77 во Bet365

Почетната вредност за победа на Сан Фелипе беше 2.05, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.77 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*