Ефикасноста и денес се плаќа со супер квота!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 19:00 во рамките на шведскиот Куп се сретнуваат екипите на Ангелхолм и Твекер.

Анхелхолм во овој натпревар влегува со три победи и два порази во последните пет натпревари.

Твекер има сличен учинок во истиот временски период, поточно на последните пет дуели тие запишаа три победи, едно реми и еден пораз.

Овие две екипи во изминатите меѓусебни дуели играат доста ефикасно, поточно на последните пет натпревари се постигнуваат по најмалку три погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.66 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*