Специјал тикет за натпреварот СЈК – Хака

Денес од 17:00 започнува колото во финската Веикаус лига каде што имаме шест натпревари, а ние за еден решивме да ви претставиме нешто поразлично за обложување.

Станува збор за натпреварот помеѓу СЈК и Хака. Домаќините во овој натпревар влегуваат во лошо расположени бидејќи на последните два дуели запишаа два неуспеси, додека гостите во тој временски период имаат само едно реми и една победа.

Токму за овој дуел составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе голови во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Х во првите 10 минути

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*