ГГ3+ за наплата на квота 2.70!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 19:00 во рамките на литванската А лига се сретнуваат екипите на Жалгирис и Џиугас Телсиаи.

Жалгирис е на лидерската позиција со вкупно 32 бода и учинок од 9 победи, 5 реми и 1 пораз.

Џиугас Телсиаи е на претпоследното 9-то место и досега имаат освоено 9 бода преку 1 победа, 6 реми и 8 порази.

Овие две екипи имаат интересен учинок кога ќе се сретнат меѓусебе, поточно на последните четири меѓусебни натпревари секогаш е добитен типот ГГ3+, па ако продолжат и денес со исто темпо ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.70 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*