Американците нема да штедат на голови!?

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 22:00 во рамките на американската УСЛ лига се сретнуваат екипите на Блек Рок и Сикост Јунајтед.

Блек Рок е на 5-то место со вкупно 6 бода и учинок од 2 победи, 0 реми и 2 порази.

Сикост Јунајтед е на лидерската позиција со 12 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 0 реми и 0 порази.

Овие две екипи досега се имаат сретнато вкупно 5 пати и на сите тие натпревари играат ефикасно, поточно со најмалку три погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.61  во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*