Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на нации – Група Б кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Исланд – Албанија – 2 @ 2.45 во Bet365

Почетната вредност за победа на Албанија беше 4.33, а во моментов бележи пад од скоро 43% и се плаќа со квота 2.45 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*