Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за ЕП до 21 година кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Естонија У21 – Азербејџан У21 – 2 @ 1.85 во Bet365

Почетната вредност за победа на Азербејџан У21 беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.85 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*