Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од УСЛ Чемпионшип лигата на САД кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Њујорк Ред Бул II – Сан Диего Лојал – 2 @ 1.90 во Bet365

Почетната вредност за победа на Сан Диего Лојал беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 1.90 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*