Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Константине – Сетиф – 1 @ 2.68 во Bet365

Почетната вредност за победа на Константине беше 3.82, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 2.68 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*