Зголемени квоти во Bet365 за финалето во конференциската лига

Денес од 21:00 во Тирана во рамките на конференциска лига се игра последниот натпревар за оваа сезона. До финале стигнаа екипите на Рома и Феенорд кои имаат големи амбиции за трофејот.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 за своите корисници нуди зголемени – бонус квоти за одредени игри на овој натпревар.

Конкретно станува збор за зголемени квоти на два типови и тоа:

  • Точен резултат 3-1 коефициент 23, зголемен од 19
  • Пелегрини да постигне гол квота зголемена од 3.75 на 4.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*