Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од српската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Пролетер – Нови Пазар – 1 @ 2.70 во Bet365

Почетната вредност за победа на Пролетер беше 3.17, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.70 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*