Специјал тикет за натпреварот Ајнтрахт Франкфурт – Ренџерс

Вечер од 21:00 го имаме првото финале од европските купови, поточно од Лига Европа.

Силата во Севиља ќе ја мерат екипите на Ајнтрахт Франкфурт и Ренџерс. Дефинитивно ни претстои неизвесен и интересен натпревар.

Ние решивме да ви понудиме и специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*