Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грузиската Кристалбет Лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Жугдиди – Шевардени Тбилиси – 1 @ 1.69 во Bet365

Почетната вредност за победа на Жугдиди беше 2.60, а во моментов бележи пад од скоро 35% и се плаќа со квота 1.69 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*