Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската Серија Б кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Наутико – Крузеиро – 2 @ 2.38 во Bet365

Почетната вредност за победа на Крузеиро беше 2.85, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.38 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*