Тикет на денот (сабота, 14.05.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Да ја искористиме оваа фантастична понуда бидејќи малку се деновите кои останаа каде што имаме многу натпревари. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Бордо – Лориент – ГГ3+ @ 1.90 во Mozzart

Во претпоследното коло во француската елитна лига имаме дуел на две екипи од долниот дел на табелата. Бордо е на дното, поточно на последната позиција и тие би можеле да се спасат евентуално само преку бараж, што воопшто не е мала работа. Лориент се уште не е на сигурно, но има реални шанси да го оствари тоа. Oвој дуел е од големо значење за двете екипи, па искрено овде очекуваме екстра ефикасен натпревар и предлагаме да изиграте ГГ3+ со квота 1.90 во Mozzart.

Унион Берлин – Бохум – 1/1 @ 2.15 во Bet365

Унион Берлин е на чекор до пласман во Лига Европа. Со оглед на тоа што никој не очекуваше дека овој тим ќе се пробие во Европа, за нив ова е голем успех, а се што треба да направат е да го издржат притисокот на последниот натпревар за оваа сезона. Во гости им доаѓа Бохум кој ја заврши сезоната и нема апсолутно никаква потреба за бодови бидејќи се наоѓа на средината на табелата и не можат ниту горе, а ниту долу. Унион Берлин е фаворит, па очекуваме да го реши овој натпревар уште во првото полувреме. Типуваме 1/1 со квота 2.15 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.09

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*