Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

ФералпиСало – Пескара – 2 @ 2.99 во Bet365

Почетната вредност за победа на Пескара беше 3.49, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.99 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*