Погодок на двете страни за наплата на квота 2.22!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 18:30 во рамките на египетската Премиер лига се сретнуваат екипите на Керамика Клеопатра и Ел Гунах.

Керамика Клеопатра е на 13-то место со вкупно 18 бода и учинок од 3 победи, 9 реми и 5 порази.

Ел Гунах е на 15-та позиција со вкупно 17 бода кои ги имаат освоено преку 5 победи, 2 реми и 9 порази.

Овие две екипи досега се имаат сретнато три пати и на сите тие три натпревари има најмалку по еден погодок на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 2.22 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*