Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Гранада – Атлетик Билбао – 1 @ 3.40 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гранада беше 4.00, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 3.40 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*