По традиција денес на овој дуел треба да има најмалку 4 погодоци!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Баерн Минхен и Штутгарт.

Баерн Минхен е на лидерската позиција со вкупно 75 бода и учинок од 24 победи, 3 реми и 5 порази.

Штутгарт е во црвената зона и досега има освоено 29 бода преку 6 победи, 11 реми и 15 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат отворено и ефикасно, поточно на нивните натпревари се постигнуваат најмалку по четири погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

4+ @ 1.90 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*