Специјал тикет за натпреварот Рома – Лестер

Вечер покрај Лига Европа, ги имаме и реванш натпреварите од конференциската лига каде што ќе ги дознаеме финалистите на ова натпреварување.

Еден од двата дуели е Рома – Лестер. Првиот натпревар заврши реми, поточно 1-1, па сега двете екипи имаат огромен мотив.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, a нашиот избор е:

  • Х
  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*