Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Виљареал – Ливерпул

Вечер го имаме реваншот од првото полуфинале, поточно околу 23 часот ќе го знаеме првиот сигурен патник за финалето во најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Првиот дуел ќе биде помеѓу Виљареал и Ливерпул, а гостите овде влегуваат со позитивен резултат од 0-2, но тоа не значи дека нема да биде интересно.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни нуди зголемени квоти за одредени игри и тоа:

  • Точен резултат 0-2 коефициент зголемен од 9 на 11
  • Мане да постигне погодок квота зголемена од 2.60 на 2.87
  • Чукуезе да постигне погодок квота 5.50, наместо 4.50
  • Арнолд да направи една или повеќе асистенции се плаќа со квота 4.50, наместо 3.75

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*