Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Овој понеделник повторно на нашиот сајт издвоивме простор за најинтересните тикети од изминатиот викенд, поточно во една вест ќе ви ги претставиме малерите и махерите на колото.

Малер 1

Вистинска штета е тоа што овој тикет не е добитен. Скоро сите очекувавме победа на Динамо Загреб, но за жал тој дуел против Локомотива Загреб заврши 1-1. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Фантастичен тикет, но за жал Ујпешт не успеа да додрже до крајот на натпреварот, па во 90-та минута Џермут успеа да изедначи и на тој начин овој играч не успеа да си добие нешто повеќе од 200 евра.

Махер 1

Внимателно избрани седум натпревари. Сите дуели се со солидна квота и за среќа овој играч ги погоди сите, па за уплата од 222 денари си доби скоро 12.000 денари. За убаво да се трошат.

Махер 2

Овде имаме тикет со три екстра фаворити кои овој играч ги типувале полувреме/крај и 3+ погодоци. За среќа ги погоди сите и со уплата од 1000 денари си доби 10.000 денари. Браво мајсторе.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*