Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.04.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме пријателски натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Динамо Загреб – Динамо Киев – 2 @ 1.72 во Bet365

Почетната вредност за победа на Динамо Киев беше 2.37, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 1.72 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*