Ако ја продолжат традицијата ќе наплатиме квота 2.45!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 20:45 во рамките на англиската Национал лига – Север се сретнуваат екипите на Честер и Јорк.

Честер е на 17-та позиција со вкупно 42 бода кои ги имаат освоено преку 11 победи, 9 реми и 18 порази.

Јорк е на 8-то место со вкупно 56 бода и учинок од 16 победи, 8 реми и 14 порази.

Последните четири меѓусебни дуели секогаш значеле триумф за тимот на Јорк, па ако и денес испадне така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

2 @ 2.45 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*