По традицијата меѓусебните дуели им се екстра ефикасни!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 21:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Реал Сосиедад и Барселона.

Реал Сосиедад е на 6-то место со вкупно 55 бода и учинок од 15 победи, 10 реми и 7 порази.

Барселона е на 3-то место и досега имаат освоено 60 бода преку 17 победи, 9 реми и 5 порази.

Овие две екипи во меѓусебните дуели играат ефикасно, поточно типот ГГ3+ е добитен на последните четири дуели, па ако продолжат и денес ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.05 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*