Ефикасноста денес се плаќа со квота 2.40!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 21:30 во рамките на египетската Премиер Лига се сретнуваат екипите на Ел Гунах и Смоуха.

Ел Гунах е на 14-то место со вкупно 14 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 2 реми и 7 порази.

Смоуха е на 4-то место со вкупно 23 бода и учинок од 6 победи, 5 реми и 2 порази.

Овие две екипи во последните пет меѓусебни дуели играат навистина ефикасно, поточно на сите тие натпревари се постигнати по најмалку три погодоци, па ако и денес биде така, ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.40 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*