Тикет на денот (сабота, 16.04.2022)

тикет на денот

Денешната понуда е фантастична, а да бидеме искрени уште малку остана од ваквата богата понуда. Се надеваме дека правилно ќе ја искористиме. Ова е нашиот предлог за денес.

Манчестер Јунајтед – Норвич – 1/1 @ 1.80 во Mozzart

Манчестер игра доста променливо во последниве неколку кола, поточно на последните пет првенствени дуели запишаа само една победа, а тоа е премалку за тим кој има амбиции за да стигне во ЛШ, па оправдано се наоѓаат на 7-то место. Норвич од друга страна е на последната позиција и во моментов е најголем фаворит за елиминација и преселба во Чемпионшип. Овде веруваме дека Манчестер Сити ќе ја искористи слабата форма на Норвич и ќе доминира. Типуваме 1/1 со квота 1.80 во Mozzart.

Лил – Ленс – ГГ3+ @ 2.30 во Bet365

Во француската Лига 1 имаме натпревар на две екипи кои играат солидно низ целата сезона, а и двете се во конкуренција за пласман во Европа. Домаќините немаат пораз на последните пет дуели и очекуваме со исто темпо да продолжат и денес. Ленс од друга страна игра тотално непредвидливо, а во моментов им треба малку за да стигнат до позициите кои водат во Европските купови и на тој начин би ја исполниле својата цел. На овој дуел немаме фаворит и затоа решивме да типуваме на голови. Наш предлог е ГГ3+ со квота 2.30 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*