Проверете е-маил! Бесплатни средства за обложување во Bet365

Обложувалницата на Bet365 по повод најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони, реши да изненади поголем дел од своите корисници.

Имено, станува збор за доделување на бесплатни средства за обложување за натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Манчестер Сити.

Сите што добиле е-маил со оваа понуда може своите средства да ги искористат за обложување на вечерашниот 1/4 финален дуел.

Оваа понуда важи само за регистрирани корисници, а доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и следниот пат и вие да си добиете бесплатни средства за обложување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*