Погодок на двете страни за наплата на супер квота!

традиција

Денес од 18:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Виљареал и Атлетик Билбао.

Виљареал е на 7-та позиција со вкупно 45 бода и учинок од 12 победи, 9 реми и 9 порази.

Атлетик Билбао е на 8-то место со вкупно 44 бода кои ги имаат освоено преку 11 победи, 11 реми и 8 порази.

Овие две екипи во последните три натпревари успеваат да постигнат гол на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.80 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*