Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од конференциската лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Феенорд – Славиа Прага – 1 @ 1.60 во Bet365

Почетната вредност за победа на Феенорд беше 1.99, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.60 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*