Дуплираме влог ако само едниот тим постигне погодок!

Денес од 20:30 во рамктие на полската дивизија 1 се сретнуваат екипите на Тихи и Арка.

Тихи е на 9-то место со вкупно 37 бода и учинок од 10 победи, 7 реми и 8 порази.

Арка е на 4-та позиција со вкупно 42 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 3 реми и 9 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели имаат интересен податок, а тоа е дека погодок се постигнува само на едната страна, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

НГ @ 1.90 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*