Специјал тикет за натпреварот Виљареал – Баерн Минхен

специјал тикет

Вечер продолжуваат натпреварите од 1/4 финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Виљареал ќе ја има улогата на домаќин и во Шпанија ќе го пречека актуелниот шампион на Германија, тимот на Баерн Минхен.

Ова дефинитивно ќе биде интересен натпревар, па затоа ние решивме да направиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Левандовски да постигне прв гол на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Двата тима да добијат картон

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*