Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од хрватската прва лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Локомотива – Славен Белупо – 1 @ 1.90 во Mozzart

Почетната вредност за победа на Локомотива беше 2.20, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.90 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*