Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од српската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Нови Пазар – Напредак – 2 @ 2.55 во Bet365

Почетната вредност за победа на Напредак беше 2.97, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.55 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*