Ефикасноста денес се плаќа со квота 2.25!

традиција

Денес од 14:30 во рамките на италијанската Серија Ц се сретнуваат екипите на Авелино и Катанија.

Авелино е на 3-то место со вкупно 56 бода и учинок од 14 победи, 14 реми и 4 порази.

Катанија е на 13-та позиција со вкупно 40 бода кои ги имаат освоено преку 12 победи, 8 реми и 12 порази.

Овие две екипи во последните пет меѓусебни натпревари играат многу ефикасно, поточно на сите тие натпревари добитен е типот ГГ3+, па ако и денес биде така, ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.20 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*