Двете екипи ќе постигнат гол за наплата на супер квота!?

Денес од 22:00 во рамките на чилеанската Примера дивизија се сретнуваат екипите на Антофагаста и У. Калера.

Антофагаста е на последното место со вкупно 4 бода и учинок од 1 победа, 1 реми и 4 порази.

У. Калера е на 13-то место и досега имаат освоено 6 бода преку 1 победа, 3 реми и 2 порази.

Овие две екипи во последните шест натпревари играат доста отворено и ефикасно, поточно на тие натпревари секогаш е добитен типот ГГ, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.80 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*