Ефикасноста се плаќа со квота 3.00!?

Денес од 20:45 во рамките на англиската Лига 1 се сретнуваат екипите на Викомб и Флитвуд.

Викомб е на 8-то место со вкупно 62 бода и учинок од 17 победи, 11 реми и 9 порази.

Флитвуд е на 19-та позиција со освоени 33 бода преку 7 победи, 12 реми и 17 порази.

Овие две екипи досега играат доста ефикасно, поточно на последните три меѓусебни натпревари се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

4+ @ 3.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*