Денес ефикасеноста се плаќа со супер квота!

Денес од 18:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Јувентус и Специја.

Јувентус е на 4-то место со вкупно 50 бода и учинок од 14 победи, 8 реми и 5 порази.

Специја е на 16-то место со вкупно 26 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 5 реми и 15 порази.

Овие две екипи во изминатите четири меусебни натпревари играат секогаш со голови, поточно на нивните натпревари се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.75 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*