Ако ја продолжат традицијата, гол ќе постигне само едната екипа!

Денес од 18:30 во рамките на грчката Супер лига се сретнуваат екипите на Атромитос и Волос.

Атромитос е на 12-то место со вкупно 20 бода и учинок од 5 победи, 5 реми и 14 порази.

Волос е на 10-та позиција и досега имаат освоено 29 бода преку 8 победи, 5 реми и 11 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе, гол постигнува само едниот тим, барем така било на последните четири меѓусебни дуели, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

НГ @ 1.88 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*